Αγγελίες για κατοικίδια

Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 8 από 8

Θέμα: Αγγελίες για κατοικίδια

1. Νεραϊδομαμά Το avatar του χρήστη ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ
    Περιοχή
    Δάσος!!!!
    Μου αρέσει η ανάρτηση
    112
    Του άρεσαν 558 μηνύματα

σε 236 αναρτήσεις

Προεπιλογή Αγγελίες για κατοικίδια

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση.  

Όνομα:  grifonaki-gemato-tryferotita_557_1_t.jpg  , 
Εμφανίσεις:  30 , 
Μέγεθος:  3,3 KB , 
ID: 9577

Περιγραφή

ΤΖΙΒΑΣ, 3 μηνών μοναδικής φάτσας, αφοπλιστικού βλέμματος, ολόγλυκο γεμάτο τρυφερότητα. Ξέρετε, ένα απ' αυτά τα σκουπίδια που πετάνε στο δρόμο, γιατί κάποιος σκύλος "γκάστρωσε" την αστείρωτη σκυλίτσα τους! Ε, ένα τέτοιο σκουπίδι κι ετούτος... πετάχτηκε σε μια κούτα, μ' άλλες 2 ψυχούλες... που είχαν την τύχη να υιοθετηθούν πρίν βγάλουν τις αφεντομουτσουνίτσες τους στο facebook! Κι έμεινε ο Τζίβας... θές γιατί ήθελε να γίνει διάσημος στο διαδίκτυο? Θές γιατί η μοίρα του λέει να τον παιδέψει λίγο ακόμα πρίν βρεί το "10 το καλό"? Όπως και να 'χει... ήρθε για να κλέψει καρδιές... κι εμείς θα του δώσουμε την ευκαιρία! Αν νοιώθεις οτι η καρδιά σου δεν είναι στη θέση της... πιθανότατα έχεις πέσει θύμα κλοπής... για να τη βρείς... τηλεφώνησε στο 6936862466.

Πληροφορίες

Φύλο: Αρσενικό

γκριφονάκι

Επικοινωνία

Νομός: Αττικής‎
    Πόλη: Αθήνα‎
    -
    6936862466.
    e-mail: helpmyanimals@hotmail.co
    Κάνε με ΑΘΑΝΑΤΗ με ένα ΦΙΛΙ ΣΟΥ μόνο !!!!

2. Το πιο κάτω μέλος του φόρουμ λέει ότι του αρέσει η ανάρτηση του μέλους ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ

Anie linwelin (1 εβδομάδα πριν)

3. Νεραϊδομαμά Το avatar του χρήστη ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ
    Περιοχή
    Δάσος!!!!
    Μου αρέσει η ανάρτηση
    112
    Του άρεσαν 558 μηνύματα

σε 236 αναρτήσεις

Προεπιλογή Η ΜΠΕΛΑ.... χαρίζεται

Όνομα:  424495_494636310578633_1398912971_n.jpg  , 
Εμφανίσεις:  27 , 
Μέγεθος:  28,8 KB , 
ID: 9578

Η ΜΠΕΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ...ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 5ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ!ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ/Α ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΓΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ, ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΑ, ΥΠΑΚΟΥΗ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΑ!!!
    επικοινωνια email : litsa_f@hotmail.com

4. Το πιο κάτω μέλος του φόρουμ λέει ότι του αρέσει η ανάρτηση του μέλους ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ

5. Νεραϊδομαμά Το avatar του χρήστη ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ
    Περιοχή
    Δάσος!!!!
    Μου αρέσει η ανάρτηση
    112
    Του άρεσαν 558 μηνύματα

σε 236 αναρτήσεις

Προεπιλογή Η Μπι-πι, μια γατούλα Ηρωίδα!

Όνομα:  _120_10_t.jpg  , 
Μέγεθος:  2,2 KB , 
ID: 9579

Περιγραφή

Η μικρούλα Μπι-πι βελτιώνεται και συνέρχεται σιγά σιγά. Τρώει με πολύ όρεξη και ελπίζει να σας γοητέψουν τα καταπράσινα της μάτια και να βρει μια αγκαλιά που θα την προστατέψει από την ανθρώπινη κακία.
    15/11/2012
    Σημερινό περιστατικό που μας άφησε άφωνους!!!! Η μικρή γατούλα Μπι-πι, κατέκτησε δικαίως το όνομα της αφού βρέθηκε λουσμένη με βενζίνη!!!
    Θεωρούμε πως το ζώο ξέφυγε από την προσπάθεια κάποιων να την κάψουν ζωντανή.
    Το τρίχωμα και το δέρμα της άτυχης γατούλας καιγόταν κυριολεκτικά όταν την πιάσαμε στα χέρια μας! Το πιο εντυπωσιακό της Μπι-πι είναι πως ζητούσε βοήθεια! Έφτασε στην πόρτα φιλόζωης κοπέλας νιαουρίζοντας διαρκώς και αφήνοντας τούφες τρίχωμα.
    Μεταφέρθηκε στο κτηνιατρικό κέντρο και από κει στην μπανιέρα προκειμένου να βγει η βενζίνη με καλό μπάνιο και να σταματήσει να καίγεται....
    Ευτυχώς οι εθελόντριες περιποιήθηκαν άψογα την γατούλα και μετά από δυό ώρες το ζώο άρχισε να ανακουφίζεται. Τα εγκαύματα της είναι σε όλο της το κορμάκι μέχρι το πίσω μέρος των αυτιών. Θα χρειαστεί ένα διάστημα μέχρι να επανέλθει και να γίνει η γούνα της όμορφη όπως παλιά!
    Θα στειρωθεί και θα δοθεί για υιοθεσία. Είναι περίπου 5 μηνών, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ φιλική, αφού δεν διαμαρτυρήθηκε στιγμή ούτε αγρίεψε από τον πόνο που ένιωθε.
    Το ζώο βρέθηκε στο Ρετζίκι, εαν κάποιος γνωρίζει τους υπαίτιους ας επικοινωνήσει μαζί μας.
    Θα δοθεί τσιπαρισμένη με συμβόλαιο υιοθεσίας
    τηλέφωνα επικοινωνίας: 698 6063851 & 698 6097309
    Φιλοζωικό Σωματείο "ΦΡΟΝΤΙΖΩ" με έδρα τον Δ.Νεάπολης-Συκεών (Θεσσαλονίκη) Αρ.Πρωτοδικείου: 9216/13.02.2012
    *** Αν θέλετε να συνεισφέρετε οικονομικά στο σωματείο μας για να μπορούμε να συνεχίσουμε να φροντίζουμε περισσότερα ζωάκια, ο τραπεζικός λογαρισμός μας είναι: ALPHA BANK: 713-002101-008166 IBAN: GR25 0140 7130 7130 0210 1008 166 SWIFT CODE (BIC): CRBAGRAA

Πληροφορίες

Φύλο: Θυληκό

Επικοινωνία

Πόλη: Θεσσαλονίκη
    frontizofs
    698 6063851
    e-mail: frontizofs@hotmail.gr

6. Τα 2 πιο κάτω μέλη του φόρουμ λένε ότι τους αρέσει η ανάρτηση του μέλους ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ.

Anie linwelin (1 εβδομάδα πριν),juniper (1 εβδομάδα πριν)

7. Νεραϊδομαμά Το avatar του χρήστη ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ
    Περιοχή
    Δάσος!!!!
    Μου αρέσει η ανάρτηση
    112
    Του άρεσαν 558 μηνύματα

σε 236 αναρτήσεις

Προεπιλογή Πανεμορφα κουταβια για υιοθεσια !!!!!

Όνομα:  panemorfa-koutavia-gia-yiothesia_112_5_t.jpg  , 
Μέγεθος:  4,1 KB , 
ID: 9580

Περιγραφή

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 698 6063851 & 698 6097309 (what's up)
    update 12/11/12
    Σήμερα εμβολιάσαμε τα 14 κουτάβια που βρίσκονται ακόμη εκεί, 7 κορίτσια και 7 αγόρια συν ένα(!!!!) κοριτσάκι τυχερό που τσιπαρίστηκε και παραδόθηκε στην καινούρια του οικογένεια προχθές! Ήταν μια δύσκολη υπόθεσηνα πιαστούν, αφού τα μισά τουλάχιστον μωρά είναι φοβικά σαν τις μανούλες τους και κρύβονται σε δύσκολα μέρη! Ευχαριστούμε για άλλη μια φορά τους εθελοντές που μας βοηθάνε σε αυτό το περιστατικό, χωρίς αυτούς δεν θα ήταν εφικτό. Σύνολο έχουμε μετρήσει 17 κουτάβια, 1 υιοθετήθηκε, 1 σκοτώθηκε από αυτοκίνητο, 1 πήρε άγνωστος σύμφωνα με μαρτυρίες. Ας σώσουμε όσα μπορούμε....παρακαλούμε για τροφούλες και προωθήσεις!
    τηλέφωνα επικοινωνίας: 698 6063851 & 698 6097309(what's up)
    07/11/12
    Σήμερα φτιάξαμε το προσωρινό τους σπιτικό, για να τα προφυλάξουμε από το κρύο και την βροχή.
    Ευχαριστούμε θερμά την Ντίνα, την Γεωργία, την Ειρήνη, τον Κώστα και τον Λουκά για την απίστευτη διάθεση τους και την "υπερκατασκευή" που έγινε!
    Ιδιαίτερα επίσης ευχαριστούμε τις φίλες Ειρήνη και Δήμητρα που ανταποκρίθηκαν άμεσα στην έκκληση μας και αγοράσαν 16 εμβόλια για τα κουταβάκια!
    Καταφέραμε να αποπαρασιτώσουμε τα 13 από αυτά και αύριο συνεχίζουμε με όσα ξέφυγαν...
    Η κατάσταση είναι τραγική με 16 + κουτάβια επιπλέον να πρέπει να φροντιστούν και να ταϊστούν. Εάν μπορείτε να προσφέρετε κουταβοκροκέτες παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας...μας χρειάζονται.
    Δίνονται με συμβόλαιο υιοθεσίας, τσιπαρισμένα και απαραίτητα με την συμφωνία στείρωσης όταν έρθει η ώρα. (θα βοηθήσουμε σε αυτό)
    Φιλοζωικό Σωματείο "ΦΡΟΝΤΙΖΩ"με έδρα τον Δ.Νεάπολης-Συκεών (Θεσσαλονίκη)
    Αρ.Πρωτοδικείου: 9216/13.02.2012

*** Αν θέλετε να συνεισφέρετε οικονομικά στο σωματείο μας για να μπορούμε να συνεχίσουμε να φροντίζουμε περισσότερα ζωάκια, ο τραπεζικός λογαρισμός μας είναι:
    ALPHA BANK: 713-002101-008166IBAN:
    GR25 0140 7130 7130 0210 1008 166SWIFT CODE (BIC): CRBAGRAA
    Υποκατάστημα Πεύκων (713)

Πληροφορίες

Επικοινωνία

Πόλη: Θεσσαλονίκη
    frontizofs
    698 6063851
    e-mail: frontizofs@gmail.com

8. Το πιο κάτω μέλος του φόρουμ λέει ότι του αρέσει η ανάρτηση του μέλους ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ

9. Νεραϊδομαμά Το avatar του χρήστη ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ
    Περιοχή
    Δάσος!!!!
    Μου αρέσει η ανάρτηση
    112
    Του άρεσαν 558 μηνύματα

σε 236 αναρτήσεις

Προεπιλογή ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Η ΡΑΙΣΑ ΜΑΣ!!!

Όνομα:  xarizetai-i-raisa-mas_498_1_t.jpg  , 
Εμφανίσεις:  28 , 
Μέγεθος:  4,4 KB , 
ID: 9581

Περιγραφή

ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΡΑΙΣΑ,ΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ. ΕΝΑ ΗΜΙΑΙΜΟ ΘΗΛΥΚΟ ΤΣΟΜΠΑΝΟΣΚΥΛΟ, 11 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ.....ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΕΛΙ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΔΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ... ΟΙ ΧΕΙΜΩΝΕΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ...ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΡΑΙΣΑ ΜΑΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ...ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6981043870 ΓΙΑΝΝΑ...

Πληροφορίες

Φύλο: Θηλυκό

ΗΜΙΑΙΜΟ ΤΣΟΜΠΑΝΟΣΚΥΛΟ
    Χρώμα: ΣΤΑΧΤΗ ΜΕ ΜΠΕΖ

Επικοινωνία

Νομός: Ημαθίας‎
    Πόλη: Βέροια‎
    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ
    6981043870
    e-mail: ioannakaragiannaki@ gmail.com
    ?

10. Τα 2 πιο κάτω μέλη του φόρουμ λένε ότι τους αρέσει η ανάρτηση του μέλους ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ.

Anie linwelin (1 εβδομάδα πριν),juniper (1 εβδομάδα πριν)

11. Νεραϊδομαμά Το avatar του χρήστη ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ
    Περιοχή
    Δάσος!!!!
    Μου αρέσει η ανάρτηση
    112
    Του άρεσαν 558 μηνύματα

σε 236 αναρτήσεις

Προεπιλογή 8ΜΩΡΑ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ...ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΡΥΟ!!!ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!SOSSSS

Όνομα:  8mora-se-apognosi-petamena-sto-kryo-voitheia-sossss_597_1_t.jpg  , 
Εμφανίσεις:  20 , 
Μέγεθος:  3,6 KB , 
ID: 9631

Περιγραφή

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ 12/01/2013 ΒΓΗΚΑ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ!ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΛΑΤΕΙΑ!ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΑΚΟΥΣΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ....ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΝΤΑΣ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΜΩΡΑ!ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΤΙ(ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ)ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΕΚΤΟΣ ΚΟΥΤΑΣ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ..ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ......ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΠΙΛΟΓΗ!!Η ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ Η ΘΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΗΜΕΡΩΝ 3 ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ 5 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!!! ΖΗΤΑΩ ΥΙΟΘΕΣΙΕΣ...ΦΙΛΟΞΕΝΙΕΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΟΥΝ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΑ!ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙΣ!!!ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΚΥΛΙΑ ...!!ΣΑΣ ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΑΒΟΗΘΗΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΑΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕ ΣΕ ΑΡΓΟ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΟ ΘΑΝΑΤΟ!!!!!ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6974185021 ΙΡΙΣ

Πληροφορίες

Επικοινωνία

Νομός: Αττικής‎
    Πόλη: Αθήνα‎
    ΙΡΙΣ
    6974185021
    e-mail: iridoula@ facebook.com

12. Τα 2 πιο κάτω μέλη του φόρουμ λένε ότι τους αρέσει η ανάρτηση του μέλους ΝΕΡΑΙΔΟΚΛΕΦΤΡΑ.

Anie linwelin (1 εβδομάδα πριν),juniper (16-02-13)

13. Νεράιδα Το avatar του χρήστη juniper
    Περιοχή
    Στα φτερά μιας νυχτοπεταλούδας
    Μου αρέσει η ανάρτηση
    4.029
    Του άρεσαν 3.735 μηνύματα

σε 2.096 αναρτήσεις

Προεπιλογή

Μπράβο στην Ίριδα και σε σένα μανούλα μας, που έβαλες εδώ την αγγελία. Μακάρι να μπορούσα να έπαιρνα έστω και ένα αλλά δεν μπορώ. Θα το κοινοποιήσω όμως στο facebook...
    Πολλά είναι τα απρόβλεπτα του κόσμου, και η βοήθεια συχνά έρχεται από τα χέρια των αδυνάτων όταν οι Σοφοί σκοντάφτουν.
    Μιθράντιρ Γκάνταλφ

14. Το πιο κάτω μέλος του φόρουμ λέει ότι του αρέσει η ανάρτηση του μέλους juniper

15. Ανάρτηση:8
    Νεράιδα Το avatar του χρήστη juniper
    Περιοχή
    Στα φτερά μιας νυχτοπεταλούδας
    Μου αρέσει η ανάρτηση
    4.029
    Του άρεσαν 3.735 μηνύματα

σε 2.096 αναρτήσεις

Προεπιλογή

Εδώ και καιρό, από τα τέλη Απριλίου, μεγαλώνουν κάτω στον πίσω κήπο μας, έξι μικρά γατάκια. Πλέον, οι δυο μητέρες τους τα άφησαν σε εμένα, η μία από αυτές σκοτώθηκε στο δρόμο, από αυτοκίνητο μπροστά στα μάτια του ενός από τα γατάκια που την είχε ακολουθήσει. Το έφεραν πίσω μια γειτονοπούλα με την κόρη μου, σε κατάσταση σοκ. Από εκείνη τη στιγμή δεν ξεκολλάει από πάνω μου. Όταν είμαι εγώ κοντά της ξεχνάει και τα αδέρφια της και το φαγητό και όλα. Λοιπόν, αυτή τη μικρούλα, τη Νέλυ, την χαρίζω σε όποιον θέλει ένα πλάσμα αγαπησιάρικο, χαδιάρικο, επικοινωνιακό, και έχει τη διάθεση και το χρόνο να ασχοληθεί με ένα κατοικίδιο, μια και εγώ δε μπορώ να κρατήσω κανένα από τα γατάκια.
    Είναι γκρι τιγρούλα δύο μηνών, και θα δοθεί αποπαρασιτωμένη. Αν ενδιαφέρεστε να αποκτήσετε αυτή την κουκλίτσα, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ.
    Πολλά είναι τα απρόβλεπτα του κόσμου, και η βοήθεια συχνά έρχεται από τα χέρια των αδυνάτων όταν οι Σοφοί σκοντάφτουν.
    Μιθράντιρ Γκάνταλφ

16. Τα 2 πιο κάτω μέλη του φόρουμ λένε ότι τους αρέσει η ανάρτηση του μέλους juniper.

admin (1 εβδομάδα πριν),Anie linwelin (1 εβδομάδα πριν)

Πληροφορίες για το θέμα

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν αυτή τη στιγμή 1 χρήστες.(0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δικαιώματα - Επιλογές